Misja firmy

Często ludzie pytają nas, co było przyczyną powstania inicjatywy i dlaczego pomagamy ludziom przez modernizację Polskich kamienic. Odpowiedzi na te pytania są dla nas bardzo oczywiste.

O nas
Jak działamy?
Misja firmy
Zespół
Realizacje
Porozmawiajmy

Uwielbiamy mieć realny wpływ na to, jak wygląda nasze otoczenie.

Świetnie jest obserwować, jak miasto, do którego jesteśmy przywiązani zmienia się, a jego szare budynki nabierają kolorów, odzyskują dawny blask i przyciągają do siebie nowe, radosne rodziny, które w zrewitalizowanych budynkach spędzają wiele radosnych lat. Ta wizja zmiany wizerunku polskich miast i życia ludzi od lat napawa nas dumą.

Kamienica to nie tylko budynek, ale opowieść która za nim się kryje. W tej historii wciąż pozostają żywi ludzie, którzy nie zasługują na to, żeby opowieść dobiegła końca. Pragniemy pomóc ludziom, którzy stanowią część tej historii i z wielką odpowiedzialnością dajemy nowe życie im, ich bliskim oraz ich kamienicom, które na stałe zapisały się w pamięci mieszkańców i będą trwać przez kolejne pokolenia.

Jednak najwyższą wartość stanowią dla nas ludzie

Zobacz realizację
Sprawdź opinie

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.

Kim jesteśmy?

Lepsza Kamienica to inicjatywa społeczna, w której zajmujemy się nieodpłatną rewitalizacją kamienic, poszukiwaniem możliwości inwestycyjnych oraz kreatywnym wykorzystaniem zaopiekowanych przez nas nieruchomości. Wspólnie z naszymi partnerami zrewitalizowaliśmy już ponad 56 budynków, w których mieszkają dziś setki rodzin, cieszących się swoją wzajemną obecnością w komfortowych warunkach życia dzięki zadbanej oraz nowoczesnej przestrzeni.

Zarząd i wspólnicy

Prezes Zarządu i Założyciel inicjatywy Lepsza Kamienica

Filip Piechowiak

Partner & Dyrektor ds. Rozwoju

Michał Szulc

Partner

Filip Kowarski

Pasjonat architektury i rozwoju osobowego. Wierzy, że dobre relacje z ludźmi, wsparcie i możliwość odmiany czyjegoś życia stanowi największy przywilej człowieka.

Aktywny inwestor, przedsiębiorca i pasjonat nieruchomości. Specjalizuje się w wydobywaniu ukrytego potencjału z nieruchomości.

Doświadczony specjalista nieruchomości. Pomógł w zakupie, remoncie lub wynajmie setek nieruchomości. Szkoleniowiec i autor książek. Od 10 lat prowadzi projekty, które poprawiają stan przeróżnych nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się z dziesiątkami tysięcy inwestorów w całej Polsce.

Partner

Piotr Piasek

Partner

Marek Piasek

Partner

Basia Piasek

Zbudował jeden z największych ekosystemów łączących inwestorów korporacyjnych, indywidualnych oraz fundusze z kilkudziesięcioma tysiącami właścicieli spółek technologicznych. Posiada olbrzymią wiedzę w zakresie organizowania finansowania projektów rewitalizacji. Zapalony triathlonista.

Codziennie walczy o to, by szerzyć wieści o naszej inicjatywie i podarować szansę właścicielom polskich kamienic na odmianę losu ich oraz ich wyjątkowych nieruchomości.

10-letnie doświadczenie zdobyte w 7 korporacjach w tych Procter & Gamble, 7 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami z sektora nowych technologii. Basia wspiera naszą inicjatywę z przekonaniem, że dobro wraca ze zdwojoną siłą.

Wiceprezes

Przemysław Kilanowski

COO

Ania Popławska

Fanka logiki, struktury i produktywności. Ponad 10 lat optymalizowała procesy biznesowe i zarządzała projektami w międzynarodowych korporacjach. Teraz dba o efektywne funkcjonowanie naszego zespołu. To nasza Iron Woman - łączy karierę zawodową z wychowywaniem trzech synów i uprawianiem triathlonu.

Dział budowania relacji

Starszy Specjalista ds. Budowania Relacji - Poznań

Adrian Olczak

Specjalista ds. Budowania Relacji - Poznań

Adam Kucała

Marketing

Dyrektorka ds. Marketingu

Paulina Fuchs

Specjalistka ds. Marketingu

Olga Maksymczyn

Tomasz Łowicki

Developer

Grafik

Marek Obtułowicz

Project Management

Team Leader

Zarządzanie Projektami

Dominika Szymborska

Project Manager

Krzysztof Jaworski

Nadzoruje pracę zespołu i odpowiada za organizację niezbędnych dokumentów dla nawet najbardziej wymagających nieruchomości.

Project Manager

Karolina Świątek

Finanse i administracja

Menedżerka

Finansów i Administracji

Magdalena Łyczko-Szlaga

Z uśmiechem na ustach dba o poprawne działanie naszej inicjatywy począwszy od samych fundamentów.

Analiza nieruchomości

Analityk nieruchomości

Karol Kowalczyk

Skrupulatnie sprawdzi i zlikwiduje każde zagrożenie, które może pojawić się na drodze do rewitalizacji kamienicy.

Partnerzy inwestycyjni

Partner - właścicielka firmy

Inwestycje Marzeń

Paulina Amundaray Marzec

Partner - właściciel firmy RENOWA

Tomasz Marzec

W branży od 2013 r. Ma na koncie współpracę z ponad 100 zadowolonych klientów. Wierzy, że kluczem do sukcesu jest konsekwentne dążenie do celu. Podejmuje się trudnych wyzwań i widzi potencjał w nieoczywistych projektach. Inwestycja marzeń to dla niej inwestycja w długoterminową relację. Twierdzi, że „słowo znaczy więcej niż umowa”.

Inwestor, specjalista na rynku kamienic i siła sprawcza projektów rewitalizacji. Już od 14 lat kieruje kompleksowymi pracami remontowymi, a branżę budowlaną zna od samej podszewki. Prywatnie zapalony pasjonat motoryzacji.

Partnerzy regionalni

Partner regionalny - Łódź

Łukasz Bury

Działamy na terenie całej Polski

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami

Napisz lub zadzwoń i sprawdź, czy Twoja nieruchomość się kwalifikuje!

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to jest tylko dla człowieka możliwe.

Bogusia Kobyłka

Opiekun klienta

Administratorem Twoich danych jest FID Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (FID Group), przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość wysłaną nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

FID Group Sp. z o. o.

Anielin 1/98

05-800 Pruszków

kontakt@fidgroup.pl


+48 668 056 331

NIP: 5342633231

REGON: 387958000

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - FID Group Sp. z o.o.