Realizacje

Kamienica - Granitowa 13, Łódź

  • Adres: Granitowa 13, Łódź
  • Powierzchnia budynku: 339 m2
O nas
Jak działamy?
Misja firmy
Zespół
Realizacje
Porozmawiajmy
  • Ilość lokali: 6

Łódź jest jednym z największych miast Polski. Do tej pory przechadzając się jej uliczkami, można poczuć dawny klimat i tradycje włókiennicze i filmowe, które długo kształtowały jej losy i kierunek rozwoju. Dzisiaj to świetne miejsce do życia, pracy i inwestycji, ze względu na szybki rozwój branż takich jak nowe technologie, usługi dla zaplecza biznesowego i logistyka. To miasto gdzie historia łączy się z nowoczesnością.


Południową część Łodzi zajmuje osiedle Chojny. Jego nazwa prawdopodobnie wzięła się od licznego drzewostanu sosnowego obecnego kiedyś na tym terenie. Jeszcze pod koniec XIX wieku była to niewielka wieś. Intensywny rozwój łódzkiego przemysłu spowodował, że szybko stała się drugim co do wielkości przedmieściem Łodzi. Ostatecznie w granice miasta została włączona w 1946 roku.


To tutaj, w centrum zadbanego osiedla, wśród bloków i zieleni mieści się ulica Granitowa. Przestrzeń pomiędzy blokami daje poczucie komfortu i spokoju, tak odległych od ciasnoty nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. To osiedlowa uliczka, na której nie występuje natężony ruch samochodowy, dzięki czemu jest tu cicho i spokojnie.


Doskonała lokalizacja sprawia, że wszystko masz w zasięgu ręki: sklepy, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola, biblioteka i punktu usługowe. Liczne restauracje i kawiarnie, serwujące specjały z różnych stron świata, będą świetnym miejscem na spotkania z bliskimi osobami. Miłośników aktywności fizycznej z pewnością ucieszy siłownia na powietrzu i boisko do koszykówki. Jeśli lubisz grać w tenisa, możesz wypróbować pobliski kort. W niedalekiej okolicy znajduje się również kilka parków.


Kamienica ma powierzchnię 540 m2, docelowo ma się w niej znaleźć 6 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 340 m2 oraz lokal handlowo-usługowy o powierzchni 152 m2. Obecnie parter kamienicy zajmuje sklep Żabka, co pozwala na szybkie kupienie niezbędnych rzeczy praktycznie bez wychodzenia z domu.

Jako Lepsza Kamienica wierzymy, że Granitowa 13 stanie się przyjaznym i komfortowym miejscem do życia dla przyszłych mieszkańców. Chcemy, by możliwości i potencjał, jaki kryje w sobie budynek, został w pełni wykorzystany. Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak miasta, które mamy w sercu, zmieniają się i odzyskują kolory, a kolejne rodziny znajdują swoje miejsce na ziemi.

Działamy na terenie całej Polski

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami

Napisz lub zadzwoń i sprawdź, czy Twoja nieruchomość się kwalifikuje!

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to jest tylko dla człowieka możliwe.

Bogusia Kobyłka

Opiekun klienta

Administratorem Twoich danych jest FID Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (FID Group), przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość wysłaną nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

FID Group Sp. z o. o.

Anielin 1/98

05-800 Pruszków

kontakt@fidgroup.pl


+48 668 056 331

NIP: 5342633231

REGON: 387958000

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - FID Group Sp. z o.o.