Realizacje

Kamienica - Nowogrodzka 10, Radom

  • Adres: Nowogrodzka 10, Radom
  • Powierzchnia budynku: 1220 m2
O nas
Jak działamy?
Misja firmy
Zespół
Realizacje
Porozmawiajmy
  • Ilość lokali: 33

Radom to byłe miasto wojewódzkie i drugi po Warszawie największy ośrodek miejski. Bliskość stolicy, dobre połączenie komunikacyjne i planowane ponowne uruchomienie radomskiego lotniska sprawia, że jest doskonałym miejscem zarówno do życia, jak i do inwestowania.


Radom od zawsze był miastem przemysłowym, co widać wyraźnie w jego zabudowie. Rynek nie odgrywa tutaj tak wielkiej roli, jak w innych miastach. Sercem Radomia jest ulica Stefana Żeromskiego pełniąca funkcję miejskiego deptaka. To właśnie tutaj organizowane są zazwyczaj ważniejsze wydarzenia kulturalne. Do ulicy Żeromskiego dochodzi ulica Nowogrodzka, na której znajdują się kamieniczki wybudowane w okresie międzywojennym.


Lokalizacja ulicy Nowogrodzkiej jest wprost idealna, by korzystać z możliwości, jakie daje miasto, zarówno jeśli chodzi o zwiedzanie, jak i codzienne życie. Usytuowana w Śródmieściu, pozwala w kilka minut dotrzeć do najważniejszych miejskich instytucji, restauracji, kawiarni, dworca czy teatru. Bliskość zabytkowego Parku Kościuszki umożliwia odpoczynek i relaks na łonie przyrody, a liczne trasy rowerowe, których w Radomiu jest naprawdę sporo, kryją obietnicę ciekawych wycieczek.


Pod numerem 10 na ulicy Nowogrodzkiej znajduje się wyjątkowa kamienica ozdobiona przepięknymi malowidłami. Została wybudowana w 1918 roku i należała do rodzin Samsonowiczów i Tukalskich. Obecnie wpisana jest do rejestru zabytków. Te niecodzienne polichromie, które zdobią ściany i sufity budynku, można podziwiać wchodząc po drewnianych schodach wykończonych ozdobną poręczą. Ażurowy wzór balkonów przyciąga wzrok każdego przechodnia.


Chcemy, by ta piękna kamienica jeszcze długo cieszyła oczy swoich mieszkańców i była dla nich idealnym miejscem do życia. Postanowiliśmy więc poddać ją renowacji, dzięki czemu przywrócimy jej splendor i odpowiednie miejsce na mapie Radomia.

Misją Lepszej Kamienicy jest zmiana wizerunku polskich miast i stworzenie lokatorom komfortowych warunków do życia w nowoczesnej przestrzeni. Kamienica w Radomiu przy ulicy Nowogrodzkiej 10 doskonale wpisuje się więc w nasze cele. Teraz Ty również możesz stać się ich częścią.

Działamy na terenie całej Polski

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami

Napisz lub zadzwoń i sprawdź, czy Twoja nieruchomość się kwalifikuje!

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to jest tylko dla człowieka możliwe.

Bogusia Kobyłka

Opiekun klienta

Administratorem Twoich danych jest FID Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (FID Group), przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość wysłaną nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

FID Group Sp. z o. o.

Anielin 1/98

05-800 Pruszków

kontakt@fidgroup.pl


+48 668 056 331

NIP: 5342633231

REGON: 387958000

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - FID Group Sp. z o.o.