Realizacje

Kamienica - Owocowa 17, Pruszków

  • Adres: Owocowa 17, Pruszków
  • Powierzchnia budynku: 465 m2
  • Ilość lokali: 14
O nas
Jak działamy?
Misja firmy
Zespół
Realizacje
Porozmawiajmy

Niecałe 15 kilometrów od granic Warszawy znajduje się Pruszków – największe po stolicy miasto aglomeracji. Dzięki tak niewielkiej odległości i dobrej komunikacji pozwala na czerpanie pełnymi garściami z możliwości, jakie daje stolica, a jednocześnie zapewnia spokój i ochronę przed harmidrem wielkiego miasta.

Ulica Owocowa posiada jedno- i wielorodzinną zabudowę. Są to przede wszystkim kamienice i wille. Jednokierunkowy ruch skutecznie ogranicza ilość samochodów, a liczne drzewa zapewniają przyjemny cień w upalne dni.

Owocowa 17 to przedwojenna kamienica z 1936 roku, która od wielu lat należała do jednych właścicieli. Ponieważ nadszedł czas, by przywrócić jej odpowiednie warunki, a wysokość tej inwestycji przekraczała możliwości właścicieli, postanowili oni ją sprzedać. Tak oto udało się nam ją odkupić.

Właścicielom bardzo zależało na tym, by budynek trafił w odpowiednie ręce. Byli bardzo związani z kamienicą, spędzili w niej swoje dzieciństwo i mieli mnóstwo pozytywnych wspomnień. Dlatego tak ważne było dla nich, by przyszły właściciel również uwierzył w potencjał tego miejsca i przywrócił mu dawny wygląd i warunki oraz stworzył miejsce do życia dla kolejnych mieszkańców.

Misją Lepszej Kamienicy jest zmiana wizerunku polskich miast i nadanie nowego życia budynkom, które tego potrzebują. Najważniejsi jednak są dla nas ludzie, którym możemy zapewnić komfortowe warunki życia w zadbanej i nowoczesnej przestrzeni.

Dlatego z przyjemnością podjęliśmy się rewitalizacji kamienicy przy Owocowej 17. Zaufała nam część jej wcześniejszych lokatorów, którzy postanowili nadal mieszkać w budynku po jego zrewitalizowaniu. Obecnie powierzchnia budynku wynosi 465 m2 i mieści 14 lokali. Wszystkie znalazły już nabywców, którzy zaczną pisać dalszy ciąg historii kamienicy przy Owocowej 17 w Pruszkowie.

Ulica Owocowa mieści się w ścisłym centrum Pruszkowa. Jej świetna lokalizacja sprawia, że wszystko znajduje się w zasięgu ręki, poczynając od restauracji i knajpek serwujących pyszne posiłki, przez różnego rodzaju sklepy, a na stacji kolejowej kończąc. Znajdzie się coś również dla miłośników przyrody – w pobliżu znajdują się trzy parki: Park Sokoła, Park Potulickich i Park Anielin z licznymi ścieżkami spacerowymi i biegowymi oraz placami zabaw dla dzieci.

Posłuchaj naszych rozmów:

Rozmowa z właścicielem kamienicy Panem Michałem.

Rozmowa z mieszkańcami kamienicy Państwem Kania.

Więcej zdjęć:

Działamy na terenie całej Polski

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami

Napisz lub zadzwoń i sprawdź, czy Twoja nieruchomość się kwalifikuje!

Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to jest tylko dla człowieka możliwe.

Bogusia Kobyłka

Opiekun klienta

Administratorem Twoich danych jest FID Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (FID Group), przetwarzamy Twoje dane w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość wysłaną nam za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegóły dot. przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

FID Group Sp. z o. o.

Anielin 1/98

05-800 Pruszków

kontakt@fidgroup.pl


+48 668 056 331

NIP: 5342633231

REGON: 387958000

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - FID Group Sp. z o.o.